Nový drtič konárov TEKNAMOTOR Skorpon 160 R/90

Online: 10mes 12deň

Značka TEKNAMOTOR
Rok výroby 2020
Nové
Stav nový
Čistá hmotnosť 750 kg
Lokalita Poľsko, Ostrowiec Świętokrzyski
Telefón +48-4126...

Sekačka dreva Skorpion 160 R/90 slúži k drveniu konárov, kmeňov stromov a drevenej guľatiny, a taktiež drevného odpadu o priemere do 160 mm.

Skorpion 160 R/90 je disková sekačka s pneumatickým systémom vyhadzovania na disku. Štiepky sú vyhadzované otočným komínom, ktorý sa otáča o 360° k podvozku. Táto sekačka s trojbodovým systémom závesov je určená pre spoluprácu s poľnohospodárskym traktorom o výkonu 80 KM.

Rezný systém tvorí kotúč s 2 rezacími noži (obojstranne brúsenými). Pohon je riešený pohonným hriadeľom z poháňacej jednotky traktora. Sekačka je vybavená hydraulickým pohonom valcov pre posun materiálu, ktorý je napájaný z vlastného hydraulického čerpacieho agregátu.

Inovačné riešenie umiestenia vkladacieho hrdla do uhla 90° k smeru jazdy umožňuje súčasnú prepravu sekačky a prívesu pomocou jedného traktora.

V štandardnom vybavení štiepkovača je najmodernejší elektronický systém No-stress dostupný na európskom trhu. Systém No-stress riadi prácu štiepkovača behom procesu rezania. Reguluje preťaženia pohonnej sústavy prostredníctvom automatického prechodného zastavenia podávajúcej sústavy. Štandardnou funkciou, okrem pauzy – zastavenia je reverz - prechodné vycúvanie dreva za účelom dodatočného odľahčenia rezacej sústavy v momente preťaženia. Editovateľné programové vybavenie systému proti preťaženiu No-stress dovoľuje jednoduchým spôsobom zmeniť nastavenia práce stroja a prispôsobenie individuálnym potrebám. Program „silné drevo”, „tenké drevo” umožňuje rýchlu zmenu režimu práce štiepkovača za účelom prispôsobenia ho aktuálne drvenému materiálu a efektívnejšej práce štiepkovača. Tento systém má vmontovaný počítač motorohodín.

Vyrobená štiepka sa môže použiť pre bezprostredné spaľovanie v peciach, pre kompostovanie, pre dekoračné účely, ako aj po druhotnom rozdrveniu v kladivovom mlyne ako surovina pre výrobu brikiet a peliet.

Rozmery (dĺž. x šír. výš.) 1450 x 1890 (2390)* x 2150 (2450)* [mm]

Hmotnosť 850 [kg]

Priemer konárov 160 [mm]

Počet nožov 2 rezací + 2 operné

Rýchlosť podávania do 33 [bm/min]

Výkon stroja do 12 [m3/h]

Šírka štiepky od 9 do 11 [mm]

Spôsob podávanie (posunu materiálu) hydraulický podavač

Priemer rezného disku 550 [mm]

Rozmery hrdla (šírka x výška) 285 x 165 [mm]

Druh pohonu z poháňacej jednotky traktoru

Minimálny výkon traktora 80 [KM]

()* – rozmer po rozložení, v priebehu prevádzky

Štandardné vybavenie:

-regulácia výšky vyhadzovanej štiepky

-otočný komín 360º

-hriadeľ prevodu výkonu

-vlastní hydraulický rozvod

-systém No-stress

Opcia vybavenia:

-predľženie vyhadzovacieho komína

http://www.teknamotor.sk

Predajca
TEKNAMOTOR Sp. z o.o.
TEKNAMOTOR Sp. z o.o. Poľsko
Viac než 4 roky na Truck1
Miestny čas dealera
18:30
Kontaktné osoby
Marek
Deutsch, English, Русский
  Kontaktovať sa s predajcom
Predmet správy

Vaša správa bola odoslaná. Predajca odpovie čo najskôr.

  Doprava

Kliknutím na ľubovoľný odkaz na tejto stránke potvrdzujete svoj súhlas a povolenie na spracovanie osobných údajov vrátane používania súborov cookie a ďalších technológií sledovania. Jeho cieľom je zlepšiť a prispôsobiť Vase skúsenosti na týchto stránkach, na našich ďalších stránkach a stránkach inzerentov tretích strán, ktorí s nami spolupracujú. Naše partnerské spoločnosti môžu tiež ukladať súbory cookie do Vášho zariadenia alebo používať podobné technológie na zber a spracovanie osobných údajov. Ďalšie podrobné informácie o spracovaní Vašich osobných údajov.